+ Yorum Gönder
Her Telden ve Yerli Biyografileri Bölümünden Tuğçe Kurşunoğlu Kimdir Tuğçe Kurşunoğlu Biyografisi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. Nickiniz
  Yeni Üye

  Reklamlar


  Tuğçe Kurşunoğlu Kimdir Tuğçe Kurşunoğlu Biyografisi

  Reklamlar


  Tuğçe Kurşunoğlu Hayatı Hakkında Bilgi

  Tuğçe Kurşunoğlu Resimleri  1992 Bursa doğumlu Tuğçe Kurşunoğlu Reklamcılık bölümünde öğrenim görmektedir. Basketbol oynamayı tiyatroya gitmeyi çok seven Kurşunoğlu katıldığı Miss Turkey 2012'den sonra oyunculuğa da adım atmış.

  Eğitimi: Üniversite reklamcılık bölümü öğrencisi, Oyunculuk ve diksiyon dersleri almış.

  Mesleği: Öğrenci. Hosteslik ve oyunculuk yapıyor.

  Hobileri: Basketbol oynamak, tiyatro ve oyunculuk  2 yıldır İstanbul’da ailesinde ayrı yaşıyor. Annesi ev hanımı, babası emekli. 15 yaşında liseye giden bir kardeşi var.

  Tuğçe Kurşunoğlu'nun boyu 1.78 cm'dir. 55 kilo ağırlığında olan oyuncunun gözleri mavi ve saçları sarı renktedir. Şimdiye kadar Leyla ile Mecnun, Kalbim Seni Seçti ve İşler Güçler dizisinde rol almıştır.

  Ayrıca Tuğçe Kurşunoğlu, Best of Bursa 2008 ve Miss Kemer International 2011 güzellik yarışmalarında da birinci olmuştur.


 2. Yeni Admin
  Super Moderator

  Cevap: Tuğçe Kurşunoğlu Kimdir Tuğçe Kurşunoğlu Biyografisi

  Reklamlar  Tek başına bir güzellik tek başına ve çokça fark edelen çok ünlü olmanın nasıl olunacağını yaşantısı ve aile olan ilişkisi ve aileye yapılan yardımlarla örnek olan çok mükemmel bir şarkıdır.+ Yorum Gönder