+ Yorum Gönder
Her Telden ve Sms Mesajları Bölümünden Yalnızlık İle İlgili Sözler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. Suskun
  Moderator

  Reklamlar


  Yalnızlık İle İlgili Sözler

  Reklamlar


  Yalnızlık İle İlgili Güzel Sözler
  Yalnızlık Sözleri

  Yalnız Kalan Aşıklar Geceleri AğLar Her Nekadar Erkekler Ağlamaz Deselerde her Erkeği Ağlatan Bir Bayan Vardır, Başrolü iSe Yalnızlık iLe Ayrılıktır!


  Yalnızlığımla Savaşırken Kendi Dünyamdam Beni Bırakıp Gittin Umarsızca! Son Sözlerim Bunlar Sana Lanet Olsun Bu Sevdaya!

  Oyuncak Gibi Oynattın beni, DeLi Divaneye Çevirip Erittin Hevesimi, Ayrılıklar Senin Eserin oLmuş BuDa bana Ders Oldu, ihanetinin Ayrılığının ödüLü benim için Yalnızlık Oldu Gülüm

  Yalnızlık Sözleri:Yalnızlığım kendime Güzelim Senin Aşkınla Hitap Düşmüş Bedenim, Geleceğe Umutsuz Bakıyor güLüm..

  Yalnızlık Sözleri:geceleri Başlar Sözlerim Sabaha Kadar Yalnızlığım Beni Derinden yaralar Sitemim Sana Değil Sevgilim Sitemim Hayata!

  Yalnızlık Sözleri:Yaşamak Buysa Yaşıyoruz Hepimiz Bir gun Yalnız Kalıcağız Bu Yüzden Yalnız Kalana Kadar Seninle Yaşamak istiyorum Aşkım!

  Yalnızlık Sözleri:1 Günü Nasıl ANlatayım Sana Sen yokken geçen Saatleri Nasıl Söylerim Sana Yalnızlık Koymuş Adını Artık Ayrılık…

  Seni Seviyorum Derken Ayrı Kalmak biLe beni Okadar çok üzüyorki Ne gurbet ne hasret nede özlem Bu Ayrılıklara göLge düşürcek aşkım bekle Geliyorum Yarınlarımız için..

  1 Seni Sevdim ben 1′de Baharları Sevdim Seninleyken. Sonbahar Ayrılığını Yaşamak Kadermi güLüm?

  Beyazlar içinde Seni beklerken Bu Ayrılık Niye? Siyahın Matemine Bürünmüş Bu Duygular Niye? Ayrılık için Cırpınışlar Niye? her Sevmek Ayrılıkmı Demek?

  Bu Mesajımı Okurken Ayrılığın Nekadar Acı Olduğunu Görülceksin, Benim Gibi Yalnızlığı Hissedip Hasretin Tadını Alıcaksın!


 2. duygusuzk
  Yeni Üye

  Cevap: Yalnızlık İle İlgili Sözler

  Reklamlar  teşekkür ederim 3. Misafir

  Cevap: Yalnızlık İle İlgili Sözler

  Yalnızlık insanlar arasında olan en kötü arkadaşlarında başında gelen çok kötü duygularında başında gelen ve insanların toplum tarafından soyutlanmasına neden olan sebeplerin başında gelen olayı en büyük adıdır.

+ Yorum Gönder