+ Yorum Gönder
Belirli Günler ve Sevgililer Günü Bölümünden En Pahalı 14 Şubat Hediyesi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. Suskun
  Moderator

  Reklamlar


  En Pahalı 14 Şubat Hediyesi

  Reklamlar


  En Pahalı 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi  Sevgililer Günü hediyenizi seçmediyseniz bir kez daha düşünün. Hele bu 56 karatlık özel elması incelemeden karar vermeyin. 5.6 milyon sterlinlik eşsiz elmas, kim bilir belki de evliliğin kapısını da aralar…

  İSTANBUL – Sevgililer Günü hediyesi olarak bir kutu çikolata ve bir buket çiçek almayı mı düşünüyorsanız bir de bu hediyeyi inceleyin. Çünkü bu hediye en zor kadınları bile ikna konusunda iddialı.

  İddiasının gücünü ise 56 karatlık değerinden alıyor. Hem de kalp şeklinde.

  Ancak beğenilme garantili bu hediyenin fiyatı da dikkat çekici. Mükemmel bir simetriyle kesilmiş bu elmas mayıs ayında Cenevre’de satışa çıkacak.

  Son 20 yılda satışa çıkan en büyük ve en pahalı elmaslardan biri olan mücevherin etiketi 5.6 ila 7.5 milyon sterlin arası bir fiyata sahip olacak.

  Şimdiye kadarki en kıymetli elmas Cullinan elmasıydı ve 250 milyon sterlin değerindeki bu parça 621,35 gram ağırlığındaydı.


 2. Derman
  Yeni Üye

  Cevap: En Pahalı 14 Şubat Hediyesi

  Reklamlar  Sevgili demek nefes demek sevgili demek yapışık ruh demek sevgliler gününde sevgiliye alınacak en güzel hediye fotoğrafta görülen bu elmas neden olmasın çünkü çok güzel ve kamaştırıcı görünüyor.+ Yorum Gönder