+ Yorum Gönder
Belirli Günler ve Sevgililer Günü Bölümünden Sevgililer Gününde Alınacak Hediyeler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. Suskun
  Moderator

  Reklamlar


  Sevgililer Gününde Alınacak Hediyeler

  Reklamlar


  Sevgiliye, Sevgililer Gününde Alınabilecek Hediyeler:

  1. Sevgilinizin özel ilgi alanlarına yönelik, ilgi alanlarını destekleyecek bir hediye. Bu hediye onu ne kadar desteklediğinizi gösterecektir.

  2. Sizin evinizde giymesi için bir pijama veya eşofman takımı. Bu hediye kendini daha fazla oraya ait hissetmesini sağlayacaktır.

  3. Bir müzik kutusunun, sevgilinizin en sevdiği şarkıyı veya sizin şarkınızı çalmasını sağlayın ve bunu ona hediye edin.

  4. Birlikte çekilmiş fotoğraflarınızdan bir albüm hazırlayın ve ona hediye edin. Bu albüm digital bir çerçeve de olabilir ve çalışma masasında kullanılarak sürekli onunla birlikte olur.

  5. Onun için ağaç dikin veya diktirin. Hem çok ekonomik hem de çok anlamlı bir hediye olacaktır.

  6. Onun bir resminin karikatürünün çizilmesini sağlayın ve daha sonra bunu bir tişört veya kupaya bastırarak ona hediye edin. Klasik ama çok eğlenceli bir hediyedir.

  7. Çok gitmek istediği bir kursu satın alın ve bunu ona hediye alın. Bir insana istediği eğitimi vermekten daha güzel bir hediye çok azdır.

  8. Birlikte oynayabileceğiniz bir oyun satın alın. Hem çok eğlenmenizi, hem de çok yakınlaşmanızı sağlayacak bir hediye olacaktır.

  9. Onu hep görmek isteyipte gidemediği bir yere götürün ve birlikte başbaşa tatil yapın.

  10. Ona keyif veya bakım hediye edin. Bir kuaför veya güzellik merkezinden bir bakım paketi, Bir hastaneden check-up paketi, bir spa merkezinden masaj paketi veya özel bir terzide istediği kıyafeti diktirebileceği bir randevu hediye edin.

  11. Sevgilinize kaliteli bir kol saati alın. Saat çok klasik ve çok alınan bir hediyedir ama her zaman çok değerlidir. Herkes kolundaki saate her baktığında sevdiği insanın hediye ettiği bir saati görmekten mutlu olur.

  12. Eğer yeteneğiniz varsa ona bir şiir yazın,bir şarkı yapın veya bir resim çizin. Bu konularda yeteneğiniz yoksa ellerinizle bir pasta yapın. Emek edilmiş herhangi bir hediye, satın alınan herhangi bir şeyden daha değerlidir eğer gerçekten seviyor ve seviliyorsanız.

  13. Evine, evinize bir eşya alın. Bu hediye birlikteliğinizi ve evinizi daha mükemmel hale getirecektir.

  14. Sizin bir program hazırlamaya vaktiniz yoksa ve ekonomik durumunuz müsaitse otellerin hazırladığı sevgililer günü paketlerinden birini satın alın ve başbaşa harika bir akşam geçirin. Bu paketlerin bazıları hem 14 şubat akşamını hem de 15 şubat sabahını kapsamaktadır ve sevgililer günü düşünülerek her ayrıntıya dikkat edilmiştir.


 2. Yeni Admin
  Super Moderator

  Cevap: Sevgililer Gününde Alınacak Hediyeler

  Reklamlar  Yukarıda yazılan maddelerin hepsinden hangisini alırsan al hepsi sevgilini çok mutlu hatta bu günde mutluluktan uçura bilirsin ayrıca bu günde en mutlu insan yaparak unutulmaz bir gün yaşamasını sağlayabilirsin.+ Yorum Gönder