+ Yorum Gönder
Her Telden ve Makyaj ve Güzellik Bölümünden Kış Makyajı Tüyoları Nelerdir ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. Suskun
  Moderator

  Reklamlar


  Kış Makyajı Tüyoları Nelerdir

  Reklamlar


  Kış Makyajı Tüyoları Hakkında Bilgi
  Kış Makyajı Tüyoları Nedir

  Kuruyan dudaklar, soluk görünüm, mat bir cilt… Kış mevsimin beraberinde getirdiği sorunlar keyfinizi kaçırmasın! Her mevsim güzel olmak isteyen kadınlara özel kış makyajı tüyoları

  Kış Makyajı Tüyoları

  Canlı Görünüm
  Soğuk havanın etkisiyle solgun görünen cildinizi ve ten renginizi canlandırmak için bronzlaştırıcı krem ve nemlendirici kremi karıştırıp uygulayın. Bronzlaştırıcı krem; cildinize renk verirken nemlendirici krem; bronzlaştırıcı kremin cildinizde pürüzsüzce dağılmasını sağlayacaktır ve tabii ki cildiniz ihtiyaç duyduğu nemi karşılayacaktır.

  Makyaj Malzemeleri
  Kış mevsiminde hava durumuna bağlı olarak kozmetik ürün türlerinde değişiklik yapmanız gerekir. Kalıcı, kolay uygulanabilen kozmetik ürünler kış mevsiminde de güzelliğinizi korumaya yardımcı olacaktır.
  Kremsi yapıda ve parlaklık veren fondötenler, sıkıştırılmış pudralar, pembe ve şeftali tonlarında allıklar, krem formunda allıklar kış mevsimi için uygun makyaj malzemeleridir.

  Aydınlık Yüz
  Yüzünüzü daha aydınlık göstermek istiyorsanız; tek makyaj malzemesiyle istediğiniz etkiyi sağlayabilirsiniz. Pembe tonlarındaki her allık yüze anında canlılık kazandırır. Esmerseniz; koyu şeftali tonlarında allıklar tercih edebilirsiniz.

  Pürüzsüz Dudaklar
  Hava değişiminden çatlayan, kuruyan dudaklarınızı eski güzelliğine kavuşturmak için 3 adım yeterlidir. Önce yumuşak bir diş fırçasıyla hafifçe bastırarak dudaklarınızı fırçalayın sonra vazelini parmak uçlarınızla dudaklarınıza sürün. Son adım olarak dudaklarını canlı gösterecek pembe tonlarında ruj ya da dudak parlatıcısı uygulayın.

+ Yorum Gönder